Správce / správkyně aplikačních serverů (Tomcat)

Koněvova 2747/99, 130 00  Praha-Žižkov, Česká republika

Hledáme všestranně nadaného, aktivního a samostatného kolegu / kolegyni na pozici správce / správkyně aplikačních serverů (Tomcat), který by s námi rád pracoval na nasazování nových verzí informačních systémů, a aktivně podporoval naše interní klienty.

Jaká bude Vaše náplň práce:

  • pokročilá správa aplikačních serverů (Tomcat)
  • správa operačních systémů Linux
  • správa databází Informix
  • monitoring a správa provozu
  • spolupráce na interních projektech
  • přímá uživatelská podpora

Co od Vás očekáváme:

  • středoškolské/vysokoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
  • tříletou praxi v oboru správy IT
  • znalost operačního systému Linux
  • znalost aplikačních serverů a aplikací pro monitoring
  • znalost Windows Server, PowerShell
  • znalost relačních databází
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost
  • vysoké pracovní nasazení

Oslovila Vás naše nabídka? Pak se těšíme na Váš životopis.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

Víte o někom, koho by tato pozice mohla zajímat? sdílejte ji